Fotoksiążka od Saal Digital – recenzja#3

Jakiś czas temu otrzymaliśmy naszą pierwszą fotoksiążkę 📕 od Saal Digital Polska 😍 Samo stworzenie jej w aplikacji było proste i przyjemne. Dodawanie zdjęć działa na zasadzie przeciągnij – upuść. Jeżeli jakieś zdjęcie jest gorszej jakości lub samą grafikę umieścimy gdzieś w pobliżu linii spadów – od razu wyświetla się komunikat ostrzegawczy. Oczywiście istnieje też możliwość stworzenia naszego indywidualnego projektu w programie zewnętrznym. 

Nie byłabym sobą gdybym czegoś nie popsuła w trakcie regulowania płatności. Tu z olbrzymią pomocą przyszedł sprawnie działający help desk błyskawicznie rozwiązując mój problem. 👌🙌
Sama produkcja i dostarczenie pod wskazany adres zamówienia przybiegła zaskakująco szybko. Gotową fotoksiążkę otrzymałam chyba tydzień przed deklarowanym maksymalnym czasem dostarczenia paczki!
Chociaż wszystko zależy od projektu, który sami tworzymy, jakość fotoksiążki jest obłędna. Możecie spodziewać się solidnej i twardej oprawy, bardzo dobrej jakości papieru, fajnych łączeń umożliwiających umieszczenie fotografii na dwóch stronach.
Fotoksiążka to świetna alternatywa na rodzinny album z wakacji, wydanie swojego portfolio w wersji papierowej lub po prostu prezent.

Zobacz równiez