Recofun droll – wielofunkcyjne zabawki

Przetestowaliśmy kolejny gadżet w ramach tegorocznego Top For Dog! Wpadnijcie poczytać o zabawkach Recofun droll!

Psie zabawki – czasem się zastanawiam czy kupujemy je bardziej dla siebie czy, naszych psów. Odpowiedź wcale nie jest tak oczywista biorąc pod uwagę, że jedną z najulubieńszych zabawek mojego prywatnego psa była… skarpetka. Nie zmienia to jednak rzeczy, że uwielbiam nowe gadżety dla moich psów. Zabawki Recofun droll niewątpliwie są takim właśnie wielofunkcyjnym gadżetem.

Jedna zabawka wiele możliwości

Zwykle zabawka służy albo do zabawy w aportowanie, albo jest gryzakiem, albo można ją wypełniać jedzeniem. Recofun droll jest wyjątkiem od tej reguły. Zniosą zarówno intensywne spacery jak i domowe podgryzanie!

Recofun droll to trzy rodzaje zabawek. Piłeczka „Droll ball” wielkości piłki tenisowej, kostka „Droll bone” i największa ze wszystkich zabawka o nazwie „Droll Twig” w kształcie hantelka. Ta ostatnia jest naprawdę solidna i małe pieski mogą mieć problem z uniesieniem jej, chociaż dla chcącego nic trudnego.

Zabawki są wykonane z bezpiecznej gumy, wolnej od wysokotoksycznego BPA. Chociaż już jest po sezonie pływackim, sprawdziłam w domowych warunkach i zabawki pływają! Kolor do wyboru jest tylko jeden – zielono-żółty. Olbrzymim plusem jest brak charakterystycznego zapachu, który jest wyraźny w niektórych gumowych zabawkach. To co jeszcze zabawki wyróżnia to wiele wgłębień i zagłębień w które możemy powciskać smaczne kąski lub wcisnąć masło orzechowe.

Testowane na zwierzętach

Choć nic tego nie zapowiadało, październik rozpieszczał nas pogodą. Ponieważ kondycja Szamka jest zmienna, ostatnio często lubię zabrać obydwa czworonogi na naszą pobliską łąkę celem nic nie robienia. Ja siadam i robię nic a pieski mają czas na węszenie i wszystkie inne ważne psie sprawy. Czasami na takie łąkowe wypady zabierałam nasze nowe psie zabawki. Miso mogła troszkę pobiegać i poszlifować swój aport, Szaman z kolei czillować i wyjadać rzeczy z zabawek. Sprawdzały się idealnie.

Podsumowując

Myślę, że to całkiem fajne zabawki o wielu różnych zastosowaniach. Są całkowicie odporne na gryzienie przez moje psy, chociaż tutaj warto zaznaczyć, że oni nie mają zbyt dużych skłonności do niszczenia.

Kupując zabawki warto wybierać takie, które są wykonane z bezpiecznych dla psa materiałów. Seria Recofun Droll taka właśnie jest. Sprawdzi się jednakowo dla niezmordowanych aporterów, jak i dla domowych ciumkaczy.

Produkt został przetestowany w ramach Top For Dog 2022. Za zabawki przekazane do recenzji dziękujemy firmie Recovet.

Zobacz równiez