Soda Pup, czyli o ślicznych zabawkach na jedzenie

Soda Pup to nie tylko kultowe mandale. To również około mnóstwa innych zabawek w tym także takich do urozmaicenia psich posiłków. Czy puszka, misio i plaster miodu podbiły serca moich psów?

W paczce razem z mandalą, o której pisałam TUTAJ, były także inne zabawki przeznaczone do urozmaicania posiłków. Każda z nich jest nieco inna.

Soda Pup Can Toy

Ponadczasowy design puszek Coca-coli wkradł się do psiego świata. Ta zabawka wywołuje uśmiech na twarzy. Kolorowe puszki w dwóch rozmiarach mają całkowicie puste wnętrze, gotowe na przyjęcie jakiejś pysznej przekąski.

Miso z takimi zabawkami radzi sobie średnio. Zawsze ma problem z dotarciem do samego końca i wyjedzeniem wszystkiego. Ta puszka to miłe zaskoczenie. Zajmuje jej bardzo dużo czasu, ale zawartość jest wylizana prawie do czysta!

Miś

Pieski lubią misie, misie lubią pieski. SP Honey Bear to kolejna zabawka, którą Miso dzielnie przetestowała. Tu sprawa jest odrobinę trudniejsza, bo kształt trudniejszy do wyjedzenia. Tutaj ponownie jestem mile zaskoczona, ponieważ Miso pięknie poradziła sobie z tą zabawką.

Miska spowalniająca plaster miodu

Honeycomb – ebowl – yellow – miska spowalniająca to coś, czego ciężar testów wziął na siebie Szaman. Pieski o małych pyszczkach i rasy brachycefaliczne mogą mieć problem z wyjedzeniem zawartości tej miski.

Ta miska jest po prostu śliczna! Powala swoim designem, bardzo ładnym wykonaniem i samym pomysłem! To zdecydowanie mój faworyt.

Made in USA

Wszystkie zabawki Soda Pup są produkowane w USA. To olbrzymia zaleta! Dlaczego?

Zaprojektowane i wyprodukowane w USA! PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM I PLANECIE: Materiał jest zgodny z FDA, nietoksyczny i biodegradowalny. Jest pozyskiwany w sposób zrównoważony, co pomaga nam zmniejszyć ślad węglowy.

Mamy więc do czynienia z zabawkami bezpiecznymi i trwałym. Warto zauważyć, że gumowe zabawki nie mają typowego i brzydkiego zapachu, który często spotyka się w tanich podobnych produktach. Guma jest trwała, trzyma kolor. Po kilku użyciach widzę drobne ślady psich ząbków, jednak nie wpływają one na funkcjonalność i bezpieczeństwo zabawki.

Czy warto?

Soda Pup to jakość, ładny design i frajda z korzystania. Te zabawki sprawdzają się u nas doskonale i dlatego serdecznie je polecamy.

Produkt został przetestowany w ramach Top For Dog 2022. Za zabawki przekazane do recenzji dziękujemy firmie dlaPsiaka.

Zobacz równiez