O nas

Cześć! Bardzo cieszymy się, że zaglądasz na naszego bloga!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wrocławską rodzinką w składzie 2+2. Ludzka część naszej ekipy to Gosia i Łukasz. Porzuciwszy ścieżkę kariery zmierzającą w stronę wielkich korporacji, postanowiliśmy robić w życiu to, co lubimy. Nasze życie to fotografia, media społecznościowe, IT, video.

Ekipę dopełniają dwa psowate, czyli Szaman i Miso, nieco wywróciły nam świat do góry nogami. Szaman to 14-letni mix brder collie. Emerytowany sportowiec, z pasją do jedzenia. Wszystko zaczęło się przez niego, jego mordka stała się rozpoznawalną twarzą naszego poprzedniego blogowego projektu – Skydog.pl. Miso jest najmłodszą częścią naszej ekipy i spełnieniem moich marzeń o drugim czworonogu na pokładzie. Póki co jest lekko nieokrzesanym border terrierem, który poznaje świat. 

W wolnym czasie najchętniej wybywamy w dzicz. Lasy i inne miejscówki z dala od cywilizacji przynoszą reset myśli i odpoczynek. A gdy już wyjdziemy z lasu, to ponad wszystko uwielbiamy dobre jedzenie! 

Blog Howl.pl to miejsce, gdzie pokażemy Ci nowinki z psiego. Ponieważ zawodowo zajmujemy się fotografią, oprócz ładnych zdjęć podzielimy się też naszą wiedzą.