Naturalnie z Amiplay! Recenzja szelek guard Be Nature

Jestem oddaną fanką Amiplay. Żadne akcesoria tej firmy mnie nie zawiodły. Są fajne, praktyczne i świetnie sprawdzają się na co dzień. Czy nasze szelki z najnowszej kolekcji Amiplay Be Nature testowane w ramach Top For Dog coś zmieniły w moim nastawieniu?

Wspomnienie lata przez cały rok

Nie wiem, z czym Tobie drogi czytelniku kojarzy się lato. Mnie zdecydowanie z wakacjami, takimi z prawdziwego zdarzenia. Z wycieczkami i odkrywaniem nowych pięknych miejsc! Góry, lasy, jeziora morza… Tyle przepięknych miejsc tylko czeka na to, by tam pojechać. Doświadczenie pokazuje jednak, że przeciętnemu śmiertelnikowi nie dane są wielkie podróże w ilościach hurtowych. A z psim emerytem w wieku zaawansowanym to już w ogóle… Niewakacyjna część roku skazana jest na czerpanie przyjemności z eksplorowania okolicy i… oglądania ładnych obrazków, które przywołują wspomnienia, zachęcając do dalszych planów i przygód. Kolekcja Be nature taka właśnie dla mnie jest. Miłe dla oka printy przywołują czar wakacyjnych miejsc i ciepła letniego słońca.

Szelki, szeleczki…

Moje psy fanami szelek nie są. W szafie jednak znaleźć się takie muszą, bo czy to dłuższa podróż samochodem, trekking lub nawet spacer z jakimiś psimi kumplami, wymagają jednak stosownego psiego stroju. Krój, który wybieram to zawsze guard. Nie krępuje ruchu, jest wygodny do przytrzymania psa. Staram się też wybierać kroje lekkie i nieco mniej zabudowane – Miso twierdzi, że im mniej na sobie tym lepiej. Testowane w ramach tegorocznego Top For Dog wpisują się idealnie w mój typ.

Be Natur jakie są?

Fajnie, że w ofercie Amiplay pojawiły się nowe wzory po kolekcji Be Happy. Są ekstra! Oprócz smyczy, w paczce znalazłam także smycze i obroże do kompletu. Sama jakość, tak jak w przypadku innych produktów od tej firmy, jest po prostu fajna. Porządne okucia, trwałe taśmy, nasycone kolory i solidne szwy. Czego chcieć więcej? Według mnie te akcesoria są idealne na codzienne szwendanie się tu i tam z psem u boku. Rozmiar L jest naprawdę spory, dlatego jeżeli macie psa na pograniczu M i L, to warto przymierzyć sobie gdzieś stacjonarnie i wybrać odpowiedni rozmiar.

Szelki i pozostałe akcesoria spisują się u nas kapitalnie. Dodatkowo przywołują czar letnich wypadów i wakacji, dlatego zostaną z nami jeszcze długo i będą cieszyć moje oko.

Produkt został przetestowany w ramach Top For Dog 2023. Za produkty przekazane do recenzji dziękujemy firmie Amiplay.

Zobacz równiez