Wiejska zagroda – recenzja karm suchych

Suche karmy… Zalewają rynek ze wszystkich stron. Nie wszystkie jednak godne są uwagi. Jak będzie z Wiejską zagrodą? Czy sprosta naszym wymaganiom? Przekonajmy się!

Karmy Wiejska zagroda znam już bardzo długo. Co więcej, ich karmy i pyszne smaczki już przewijały się u nas w domu. Chyba nawet Szaman kiedyś zajadał się rybną wersją tej karmy. Na możliwość przetestowania kam bardzo się ucieszyłam!

Ogrom smaków

Wiejska zagroda to ogrom różnych smaków, które spełnią wymagania nawet tych najbardziej wymagających psich smakoszy. To, co wyróżnia te karmy wśród innych suchych to obecność w składzie takich mięs jak gęsina czy tuńczyk. Oczywiście bardziej popularne smaki: królik, indyk, wołowina, kaczka, jagnięcina czy śledź także są w ofercie.

Każdy smak to różnej wielkości chrupków. To niestety może mieć duże znaczenie np. dla maluchów, dla których smak z wołowiną może być za duży.

Same składy karm są bardzo przyjemne. Mięso nigdy nie stanowi mniej niż 65,5%. Warto wspomnieć, że karma ma niską zawartość węglowodanów, a co za tym idzie – niewiele wypełniaczy. Oczywiście karmy nie zawierają zbóż. Więcej o składzie można przeczytać na stronie producenta TUTAJ.

Wrażenia z chrupania

Takie testy, to żadna niespodzianka. Tę karmę podawałam już wcześniej, i za każdym razem sprawdza się bardzo dobrze i jest jedzona z wielkim apetytem. Tym razem pierwszy wybór padł na jagnięcinę z kaczką. To malutkie chrupki, które bardzo zasmakowały Miso. O pozostałe smaki też jestem spokojna.

Chrupki nie są tłuste z zewnątrz. W zależności od smaku, pachną mniej lub bardziej aromatycznie.

Designerskie opakowania

Jakoś od zawsze podobał mi się design Wiejskiej zagrody. Tym razem postanowiłam wspomnieć o tym, również dlatego, że wkrótce opakowania ulegną zmianie. Nowa wersja ma już wyczekane zamknięcie strunowe! Ponadto już na opakowaniu możemy poznać rzeczywisty rozmiar chrupka. Dla mnie to genialny pomysł, który znacznie ułatwi życie psim opiekunom.

Czy polecamy? Pewnie, że tak!

Wiejska zagroda to jedna z tych karm, którą z czystym sumieniem można polecić. Przyjemne składy i dość oryginalne smaki powinny przypaść do gustu każdemu psiakowi.

Produkt został przetestowany w ramach Top For Dog 2022. Za karmę przekazaną do recenzji dziękujemy firmie Alpha Spirit.

Zobacz równiez