30 czerwca 2021

Piękne i słoneczne dni, zwłaszcza w czasach panującej pandemii (całe szczęście już cichnącej), zachęcają do wycieczek w las. Bardzo często podczas takich spacerów zabieramy ze sobą psiaki. Ogromny teren i entuzjazm na pyszczku pupila zachęcają do odpięcia ze smyczy. Czy pies swobodnie biegający po lesie to dobry pomysł? Dla mnie odpowiedź jest jasna – PIES W LESIE ZAWSZE NA SMYCZY!

25 listopada 2022

Myślę, że każdy mieszkaniec Wrocławia i okolic, na Ślęży był lub chociaż o niej słyszał. Najbliższe górskie szlaki w naszej okolicy to właśnie tam. Tam też, o każdej porze roku, możecie spotkać całe pielgrzymki turystów mniej lub bardziej obytych z górami. Czy da się wejść na tę górę w samotności? Czy Ślęża to zawsze multum ludzi? Sprawdziliśmy to oczywiście z psem u boku! Poznaj oto Ślęża, której być może nie znasz!

13 listopada 2022

Suche karmy… Zalewają rynek ze wszystkich stron. Nie wszystkie jednak godne są uwagi. Jak będzie z Wiejską zagrodą? Przekonajmy się!

13 listopada 2022

Soda Pup to nie tylko kultowe mandale. To również około mnóstwa innych zabawek w tym także takich do urozmaicenia psich posiłków. Czy puszka, misio i plaster miodu podbiły serca moich psów?

13 listopada 2022

To, że jestem geekiem lubującym się we wszelakich gadżetach być może wiecie. To, że mej uwadze nie umknie żadna nowość na rynku zoologicznym chyba też. Jakiś czas temu, psi internet zaczęły zalewać zdjęcia nowych mat do wylizywania jedzenia. Były to mandale wprowadzone przez amerykańską firmę SodaPup. Dla Psiaka sprowadzili je do Polski i pokazali, jak dobrze może wyglądać psia miska… Czy Mandala SodaPup rzeczywiście sprawdza się tak doskonale? Sprawdziliśmy to!

11 listopada 2022

Czy w mokrych psich karmach może coś jeszcze zaskoczyć? Czy prawdziwie królewska marka karm 77 petfood sprawdziła się jako menu małej Miso? Czytajcie dalej by się przekonać!

8 listopada 2022

Wiem, że wybór smaczków do łatwych nie należy. Coraz więcej z nich ma super skład i są łatwodostępne. A co powiecie na smaczki inne niż wszystkie? I’m different nadchodzi!

8 listopada 2022

Chyba wszyscy psiarze znają kultowe bałwanki do wypełniania jedzeniem marki Kong. To chyba jedna z najpopularniejszych zabawek, na którą decyduje się większość psich opiekunów. Kong to jednak nie tylko klasyczne bałwanki, to także inne zabawki! Dla plebiscytu Top For Dog sprawdziliśmy serię Kong Rewards i […]

7 listopada 2022

Jeżeli szukasz miłej trasy na wyprawę po Górach Stołowych, oczywiście z czworonożnym kompanem u boku, jesteś w dobrym miejscu. Zapraszam na trasę w krainie trolli, magicznych skał i widoków zapierających dech. Zapraszam w Góry Stołowe z psem!

1 listopada 2022

Wiecie jak to jest z tymi staruszkami… Tutaj strzyknie, tam zaboli, wzrok nie ten, szybkość także… Z roku na rok widzę coraz więcej zmian u mojego prywatnego emeryta. Chciałoby się zatrzymać, albo chociaż spowolnić niektóre nieuniknione już rzeczy. Czy jest na to sposób? Jak wspomóc psiego staruszka? Jeżeli jesteś ciekaw – zapraszam do dalszej części tego wpisu.

30 października 2022

Piałam Wam już nie jeden raz, że moje psy mogłyby się doktoryzować ze spanka. Obydwoje zawsze wybierają wypoczynek w wygodzie i miękkości. Czy legowisko RoyalPet Smart Duo sprostało królewskim wymaganiom Szamana i Miso?