30 czerwca 2021

Piękne i słoneczne dni, zwłaszcza w czasach panującej pandemii (całe szczęście już cichnącej), zachęcają do wycieczek w las. Bardzo często podczas takich spacerów zabieramy ze sobą psiaki. Ogromny teren i entuzjazm na pyszczku pupila zachęcają do odpięcia ze smyczy. Czy pies swobodnie biegający po lesie to dobry pomysł? Dla mnie odpowiedź jest jasna – PIES W LESIE ZAWSZE NA SMYCZY!

7 listopada 2023

Czym są Psiastka? Skojarzenia i myśli biegną w stronę pysznych psich ciasteczek, którym żaden pies nie da rady się oprzeć. Nie tym razem! Mowa o Psiastkach, które serwuję Miso codziennie i to na główne posiłki. Bierzemy na tapet mokrą karmę dla psów od firmy Psiastka.

25 października 2023

Zmora psiarzy i hodowców. Nocny koszmar rodziców i udręka czworonogów. O czym mowa? Giardioza znana też jako lamblioza, wywołana przez podstępnego pierwotniaka – Giardia intestinalis (Giardia duodenalis) ukrywającego się także pod polską nazwą jako ogoniastek jelitowy. Chociaż wygląda dość niepozornie, potrafi bardzo narozrabiać w psim […]

24 października 2023

Myślę, że karmy Meatlove nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Psy za nią przepadają, opiekunowie są wierni marce latami. Czy Miso również zakocha się w Meatlove? Sprawdź w recenzji!

18 października 2023

Lato i upały za nami, ale nawodnienie to ważny temat przez cały rok. DoggyRade to sposób łatwy na zadbanie o nawodnienie psiaka. Sprawdziłyśmy go razem z Miso!

29 września 2023

Legowisk na rynku jest około mnóstwa. Niektóre wyróżniają się designem i kolorami, inne są super wygodne, a jeszcze inne super praktyczne. Gdy łączy się te cechy razem otrzymujemy nowe legowisko w asortymencie Amiplay – sofę flen i pokrowiec Moni. Jak się nam sprawdziło? O tym za chwilkę.

11 września 2023

Małe pieski to tak samo psy jak ich duzi kuzyni. Mogą tak samo biegać, hasać, towarzyszyć nam w wędrówkach i robić milion innych rzeczy poza leżeniem na podusiach i kanapach. Do części z takich outdoorowych aktywności dobrze sprawdzają się amortyzatory. Czy warto taki kupować dla […]

4 września 2023

Jestem oddaną fanką Amiplay. Żadne akcesoria tej firmy mnie nie zawiodły. Są fajne, praktyczne i świetnie sprawdzają się na co dzień. Czy nasze szelki z najnowszej kolekcji Amiplay Be Nature testowane w ramach Top For Dog coś zmieniły w moim nastawieniu?

31 sierpnia 2023

Pamiętam, gdy byłam małą dziewczynką, z uporem maniaka, przeglądałam ilustrowany atlas psów. Oglądałam zdjęcia, studiowałam opisy i wybierałam swoje ukochane rasy, które chciałabym mieć. Oczywiście na każde „Czy możemy mieć … (wpisz dowolną rasę psa)” słyszałam „mamy psa w domu” i na tym kończyły się moje kynologiczne plany. Lata mijały, a moje zainteresowania dalej kręciły się wokół jednego. Atlasy psich ras zawsze chętnie przeglądałam, tym bardziej ucieszyłam się, gdy w moje ręce wpadła świeżynka „Psy rasowe w Polsce” autorstwa Urszuli Charytonik wydawnictwa Chcę robię mam.

15 sierpnia 2023

Czy smycz na wyprawy do lasu i w chaszcze, na wypad nad wodę albo na wyjście na kawkę na mieście może być zawsze ta sama? Od kiedy mamy smycz multifunkcyjną od Bury, odpowiedź brzmi TAK!! Jakiś czas temu otrzymaliśmy paczkę ze smyczami i obróżkami do […]

28 czerwca 2023

Długie linki to błogosławieństwo i przekleństwo w jednym. Niby pieski mają nieco więcej wolności ale często kosztem wiecznego plątania, nieporęcznego trzymania i miliona innych problemów strudzonego życiem trzymacza drugiej końcówki. Byłam święcie przekona, że to co mam – działa, i lepiej być już nie może. Wszystko zmieniło się kiedy pierwszy raz wyszłam na spacer z psami na smyczy Amiplroay Samba 8w1! Rozpoczynamy testy dla Top For Dog 2023